- Przedmiotem zamówienia jest konserwacja cieków na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu. Zamówienie podzielone jest na 4 części:
- Cz. 1 Rzeka Jeziorka, Kanał Jeziorka - Odra, Kanał Przerzutowy - prace konserwacyjne, gm. Miękinia
- Cz. 2 Rzeka Widawa - konserwacja cieku, gm. Czernica
- Cz. 3 Konserwacja rz. Ciek Południowy, gm. Pęcław, Rudna
- Cz. 4 Konserwacja rz. Żdżerowita, gm. Polkowice
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Zdolność techniczna i kwalifikacje zawodowe
- W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu:
- - Wykonawca wykaże, że wykonał w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, usługę polegającą na wykonaniu: co najmniej 1 zamówienia polegającego na konserwacji cieków, kanałów lub rowów na łącznej długości co najmniej:
-
Dot. zamówienia w części 1. – 15 km Usługi sumują się
Dot. zamówienia w części 2. – 3 km Usługi sumują się
Dot. zamówienia w części 3. – 6 km Usługi sumują się
Dot. zamówienia w części 4. – 4 km Usługi sumują się
Jeżeli Wykonawca będzie składał ofertę na więcej niż 1 część zamówienia warunek udziału w postępowaniu będzie spełniony, gdy Wykonawca wykaże, że spełnia warunek dla tej części zamówienia dla której wymagana jest większa długość wykonanej konserwacji cieku/kanału/row
- Dysponuje co najmniej 1 osobą posiadającą doświadczenie, wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do prowadzenia nadzoru przyrodniczego rozumianego jako nadzór i kontrola nad sposobem wykonywania prac, który zagwarantuje właściwą reakcję w przypadku sytuacji nagłych, nieprzewidzianych i zminimalizuje ryzyko negatywnego oddziaływania na elementy przyrodnicze występujące w obrębie i w bezpośrednim sąsiedztwie wykonywanych prac tj. co najmniej 1 osobą legitymującą się wyższym wykształceniem
o specjalności przyrodniczej (np. zoologia, botanika, ochrona środowiska) i doświadczeniem tj. sprawowaniem co najmniej 1 nadzoru przyrodniczego przy realizacji prac.
Warunki realizacji umowy
Szczegóły dotyczące warunków realizacji umowy są zawarte w zał. nr 11 do SWZ.


