Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/postepowania-przetargow/r10425,Zapewnienie-zimowej-ochrony-przeciwpowodziowej-wod-i-urzadzen-wodnych-administro.html
22.04.2024, 09:19

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych administrowanych przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w roku 2022 -etap 2 w podziale na 12 części (...)

Zapytanie ofertowe
Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Łańcucie

Ogłaszający

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

Hanasiewicza 17B
35-103 Rzeszów
tel.509749606
0 dni 0 godziny 0 minuty 0 sekundy
 • Etap postępowania
  Postępowanie zakończone
 • Numer postępowania
  RZ.RPU.2810.2.2021
 • Numer części
  4
 • Klasyfikacja ofert
  brutto PLN
 • Data publikacji
  17.11.2021 13:00
 • Termin złożenia oferty
  29.11.2021 10:00

Opis przedmiotu zamówienia

„Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych administrowanych przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w roku 2022 -etap 2”
w podziale na 12 części:

- część 1 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Przeworsku.

- część 2 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzorów Wodnych w Jarosławiu i Lubaczowie.

- część 3 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Rzeszowie.

- część 4 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Łańcucie.

- część 5 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Biłgoraju.

- część 6 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Leżajsku.

- część 7 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Tarnobrzegu.

- część 8 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Kolbuszowej.

- część 9 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Dębicy.

- część 10 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Jaśle.

- część 11 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Ropczycach.

- część 12 Zapewnienie zimowej ochrony przeciwpowodziowej wód i urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Gorlicach.

Warunki realizacji umowy

Zgodnie ze wzorem porozumienia i wzorem umowy - Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego

Branże CPV

 • 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

Informacja

Postępowanie zakończone

Jestem nowym użytkownikiem i chcę korzystać z usług serwisu.

Zarejestruj się

lub załóż konto uproszczone i loguj się tylko przez link

Szybka rejestracja

Posiadam już konto

Przypomnij hasło Ponownie wyślij link aktywacyjny

Postępowanie prowadzone z wyłączeniem przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.