Zamówienie zostało podzielone na 2 części:
Część 1. Naprawa przyczółka oraz umocnienia wylotu ciek Gróbka – przepust lewego wału przeciwpow. w km 9+850 w m. Cerekiew
Roboty z usuwania szkód powodziowych obejmują: odtworzenie uszkodzonego przyczółka wlotowego wraz z wykonaniem niezbędnych robót ziemnych oraz ułożeniem płyt typu „krata” na rowku odpływowym.
Część 2. Naprawa uszkodzeń – przyczółek i przepust lewego wału przeciwpow. w km 2+410 pot. Gróbka - w m. Dąbrówka Morska
Roboty z usuwania szkód powodziowych obejmują: rozebranie uszkodzonego przyczółka wylotowego wraz z wykonaniem przesłony przeciwfiltracyjnej za pomocą ścianki szczelnej traconej z grodzic G-46 zabezpieczonej od góry oczepem żelbetowym. Ponadto przewidziano zamontowanie rękawa termokurczliwego nasączonego żywicami poliestrowymi klasy SN8 na całej długości istniejącego przewodu śluzy. Wykonanie przyczółka wylotowego wraz z montażem nowej klapy zwrotnej, odtworzeniem rowka odpływowego z płyt typu „krata” oraz wykonaniu przejazdu z płyt drogowych żelbetowych w celu poprawy komunikacji w międzywalu.
Zdolność techniczna i kwalifikacje zawodowe
W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu:
- zdolności technicznej lub zawodowej
- Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył w okresie 15 lat przed upływem tego terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie co najmniej jedną robotę na rzekach, ciekach lub obiektach hydrotechnicznych, w zakresie:
Część 1: wykonanie naprawy lub remontu przepustu wałowego na kwotę co najmniej 10 000 zł brutto
Część 2: wykonanie naprawy, remontu przepustu wałowego lub obiektu hydrotechnicznego w skład którego wchodził remont lub budowa śluzy wałowej na kwotę co najmniej 200 000 zł brutto
b. będzie dysponował osobą lub osobami posiadającymi kwalifikacje i doświadczenie konieczne do realizacji zamówienia w rozumieniu ustawy Prawo budowlane z dnia 07 lipca 1994 r. (tj. Dz.U. 2018 r. poz. 1202 ze zm.) tj.:
1 osobą – posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie budowli hydrotechnicznych bez ograniczeń, melioracyjne bez ograniczeń, konstrukcyjno-budowlane lub odpowiadające im równoważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów i jest członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Warunki realizacji umowy
Zgodnie z zapisami SWZ i wzoru umowy